+

Uzņēmēja ceļš uz savu pirmo miljonu

Lai gan katram uzņēmējam ir savs ceļš, tomēr apkopojot atziņas no savas un to uzņēmēju pieredzes, kuriem esam palīdzējuši izaugsmes ceļā, redzam, ka pastāv zināmas likumsakarības.

Šis seminārs veidots, lai jūs iepazīstinātu ar šīm kopsakarībām un palīdzētu jums rast ierosmi jaunam uzņēmuma izaugsmes cēlienam. Seminārā arī iepazīstināsim ar biznesa attīstības plānošanas un mācību programmu uzņēmējiem „Pirmais miljons“.

Seminārā Jūs:

  • Uzzināsiet kā jūsu uzņēmēja gēns ietekmē jūsu biznesu
  • Noskaidrosiet, caur kādiem attīstības posmiem jāiziet Jūsu uzņēmumam, lai tas kļūtu par (lielu un) stabilu biznesu
  • Iepazīsieties ar reālu Latvijas uzņēmumu piemēriem ceļā uz savu pirmo miljonu
  • Uzzināsiet vairāk par to, kā notiek darbs programmā “Pirmais miljons”

 

Seminārs notiks šī gada 1. novembrī Rīgā, no pulksten 10:00 līdz 12:15.

Programma:

9:45 – 10:00          Reģistrācija semināram

10:00 – 10:15         Ceļš no 50-100 tūkstošu biznesa līdz miljonam un tālāk

10:15 – 10:45         Caur kādiem attīstības posmiem jāiziet jūsu uzņēmumam,
lai tas kļūtu par stabilu biznesu

10:45 – 11:15          Kā jūsu uzņēmēja gēns ietekmē jūsu lēmumus un biznesu

11:15 – 11:30          Jūsu uzņēmēja gēnam piemērotākās biznesa stratēģijas

11:30 – 12:00          Daži veidi, kā gudri izmantot savu uzņēmēja gēnu biznesa
audzēšanai un nostabilizēšanai (Latvijas uzņēmēju piemēri)

12:00 – 12:15         Jautājumi un ieskats programmā “Pirmais miljons”

 

Dalības maksa:

25 EUR (t.sk. PVN)

Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras biedriem pirmajam dalībniekam no uzņēmuma – bez maksas, nākamajiem 25 EUR (t.sk. PVN)

Semināru vadīs Jānis Skrūzkalns

Academia Baltic vadītājs. Uzņēmēja gēns BOSI uzņēmumu vadības un biznesa akselerācijas metodoloģijas ieviesējs. Viens no vadošajiem pētījumu un biznesa attīstības ekspertiem Latvijā.

 

 Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas ir pasniedzēji – vai pasniedzēji paši ir bijuši biznesā un tikuši līdz miljonam?

Jānis Skrūzkalns ir uzņēmējs ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Savu iepriekšējo uzņēmumu, ko Jānis veidoja kopā ar dzīves biedri, viņi “no nulles” uzbūvēja par Latvijas lielāko pētījumu kompāniju. Kad visas uzņēmuma kapitāldaļas tika pārdotas pasaules 4. lielākajai pētijumu korporācijai GfK, tas aktīvi strādāja visās 3 Baltijas valstīs un tā gada apgrozījums pārsniedza 5 miljoni EUR, un peļņa 700 000 EUR.

Vai arī es varu tikt līdz miljonam?

Latvijas vēsturē nav bijis laiku, kad tas ir izdarāms vieglāk kā tagad. Šobrīd mums ir pieejams gandrīz jebkurš pasaules tirgus. Mums ir salīdzinoši viegli pieejami finanšu, tehnoloģiskie un cilvēkresursi praktiski jebkurā pasaules malā. Mūsu pieredze darbā ar ļoti daudziem uzņēmējiem apliecina sen zināmo – ja tiksim galā ar robežām savā prātā, tiksim galā arī ar visu pārējo.

Vai šeit tiešām strādās pie mana biznesa?

Programmā darbs tiek organizēts tik mazās grupās, lai gan pasniedzējs, gan grupas biedri (arī uzņēmēji ar pieredzi) varētu sniegt idejas un padomu katram apmācību dalībniekam. Pie kam, parasti grupās ir cilvēki ar atšķirīgiem uzņēmēja gēniem, tādēļ viņu devums ir īpaši vērtīgs.

Mans bizness ir ļoti specifiskā nozarē – vai arī man tas derēs?

Bizness ir bizness – katrā biznesā ir klienti, ir darbinieki, ir īpašnieki. Pēc dalības programmā jūs būsiet pārsteigts pamanot, cik daudz līdzību ir starp jums (jūsu biznesu) un pārējiem grupas dalībniekiem. Un atskārtīsiet cik daudz jūs varat mācīties no viņu pieredzes un pieejas, nemaz jau nerunājot par zināšanām, kuras gūsiet no mācību programmas satura apguves.

“Pirmais miljons” ir praktisku apmācību programma, kuras gaitā līdzās mācībām jūs izstrādāsiet klientu piesaistes un biznesa attīstības plānu savam biznesam.Programma atsvaidzina jūsu skatu uz savu biznesu, padziļina biznesa attīstības prasmes un dod ierosmi uzņēmuma pārejai uz nākamo izaugsmes pakāpiVairāk informācijas par programmu “Pirmais miljons” atradīsiet, spiežot uz šīs saites. 

Reģistrēties semināram

Jūsu Vārds un Uzvārds:

Uzņēmums:

Tālrunis:

E-pasta adrese:

Vēlos pieteikties: