Uzņēmēji ir dažādi. Vieni nespēj iedomāties savu dzīvi bez ciešas darbinieku kontroles ik dienu. Citiem darbs ar cilvēkiem sagādā tikai galvas sāpes un nesniedz nekādu gandarījumu.

 

Ja arī Jūs esat starp tiem, kuri rūpes par cilvēkiem labprāt uzticētu kādam citam, šis pakalpojums varētu Jums noderēt.

 

Academia biznesa akselerators ir tehnoloģija biznesa izaugsmes veicināšanai un ievērojamai uzņēmuma vērtības kāpināšanai. Tā vienlaikus arī palīdz noņemt no īpašnieka pleciem rūpes par uzņēmuma ikdienas darbu vadīšanu un ļauj pašam koncentrēties uz svarīgākām lietām.

 

Tā balstās uz pasaulē augstu novērtēto BOSI metodoloģiju un tiek pielietota jau nobriedušiem uzņēmumiem. Tādiem, kas darbojas vismaz trīs gadus un nodarbina vismaz 10 darbiniekus.

 

Academia biznesa akseleratorā uzņemtajiem uzņēmumiem mēs sniedzam uzņēmuma pārvaldes pakalpojumu – uzņemamies rūpes par komandas vadību, klientu piesaisti un pārdošanu, un citiem ikdienas darbiem. Akselerātorā uzņemtajam uzņēmumam tiek piemeklēts tam atbilstošs biznesa operators (vadītājs), kurš vada uzņēmuma attīstību saskaņā ar izvirzītajiem mērķiem un izstrādāto attīstības plānu.

 

Process

Ceļš uz Academia biznesa akseleratoru sākas ar personisku iepazīšanos ar mums, apmeklējot “Privāto sesiju”. Tajā ar mūsu palīdzību varēsiet paskatīties uz savu biznesu “no malas” un iegūt jaunas idejas tā uzlabošanai.

 

Pēc Privātās sesijas uzņēmumiem ar pietiekamu potenciālu var tikt piedāvāta iespēja iestāties Academia biznesa akseleratorā. Tajā ir divas fāzes. Pirmajā fāzē uzņēmumam tiek izstrādāta biznesa izaugsmes stratēģija un plāns tās realizēšanai. Tā dalībniekiem ir iespēja strādāt roku rokā ar Academia komandu sava biznesa pārpozicionēšanai uz ievērojamu izaugsmi. Šīs fāzes laikā mums ir arī iespēja iepazīties tuvāk un izvēlēties optimālo tālākās sadarbības formu.

 

Pēc Pirmās fāzes noslēgšanas, uzņēmums var tikt uzņemts otrajā Academia biznesa akseleratora fāzē. Tajā Academia komanda stājas līdzās uzņēmuma īpašniekam(iem), uzņemoties biznesa veiksmīgai attīstībai nepieciešamās vadības funkcijas. Šajā posmā tiek realizēts Pirmajā fāzē izstrādātais biznesa izaugsmes plāns. Tēlaini izsakoties, “mēs atlokām piedurknes un ķeramies pie biznesa audzēšanas”.

 

Atlīdzība

Atlīdzība par dalību Academia biznesa akseleratorā ir cieši saistīta ar tā dalībnieka finanšu rezultātiem. Daļu no kompensācijas Academia Baltic saņem no jaunradītā biznesa pieauguma un uzņēmuma vērtības palielināšanās. Tādējādi tiek panākts, ka Academia intereses sakrīt ar uzņēmuma īpašnieka interesēm – palielināt biznesa vērtību.

 

Akseleratora uzdevums ir radīt pievienoto vērtību Jūsu biznesam, tādēļ jaunradītais biznesa pieaugums un Jūsu ieguvumi no tā būs lielāki par dalības maksu Academia biznesa akselerātorā.

 

Ilgtermiņa perspektīva

Mēs ļoti labprāt vadam uzņēmumu kopā ar jums vai priekš jums kaut gadu desmitiem, piemēram situācijās, kad uzņēmuma īpašnieks(i) grib aktīvi iesaistīties biznesa pārvaldē vēl tikai pāris gadus un tad “paiet malā”, vairāk laika veltot citām dzīves jomām – parasti ģimenei un hobijam. Tas uzņēmuma īpašniekam ļauj turpināt baudīt biznesa nestos augļus, neveltot tam visu savu dzīvi.

 

Ir uzņēmēji, kuriem ir vīzija par dzimtas biznesu, bet pietrūkst enerģijas tās realizēšanai pašu spēkiem. Lai kāda arī būtu jūsu vīzija par savu nākotni, kad esam sapratuši jūsu īstermiņa un ilgtermiņa ieceres, mēs izstrādājam plānu to realizēšanai dzīvē un palīdzam to īstenot.

 

Pat tad, ja nolemsiet, ka ir pienācis laiks savu biznesu pārdot, Academia būs jūsu partneris šī procesa veiksmīgākai realizācijai. Ir daudz drošāka sajūta, kad jums līdzās pie sarunu galda sēž pieredzējis partneris, kas šim procesam jau ir gājis cauri.

 

Ar ko sākt

Sāciet ar sazināšanos ar mūsu vadītāju
Jāni Skrūzkalnu +371 29 528 212, Janis.skruzkalns@academia.lv