Pirmais miljons

Programma pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri ir nobrieduši nākamajam izaugsmes posmam savā biznesā

Programma Pieteikties

Programmā “Pirmais miljons” līdzās mācībām Jūs izstrādāsiet klientu piesaistes un biznesa attīstības plānu savam uzņēmumam.

Programma atsvaidzinās jūsu skatu uz savu biznesu, padziļinās biznesa attīstības prasmes un dos ierosmi uzņēmuma pārejai uz nākamo izaugsmes pakāpi.

Programmā apgūsiet

Ko darīsiet, lai maksātspējīgie potenciālie klienti paši jūs uzmeklē;
Kur un kā jūs tiekat pie klientiem – kur visizdevīgāk meklēt klientus;
Kad un kā jums jāuzrunā klients, lai viņš būtu pateicīgs par iespēju nopirkt;
Kā jāsakārto pārdošana, lai jūs varat strādāt ar prieku un peļņu, nevis …;
Kā pasniegsiet savu uzņēmumu, zīmolu, lai klienti lepotos ar jums – kā pozicionēsiet sevi;
Kā uzlabot savu lēmumu kvalitāti – kas ietekmē jūsu lēmumus biznesā un kā to vadīt;
Ko jūs vēlaties no sava biznesa – kas ir jūsu patiesais stratēģiskais mērķis;
Kāds ir spēles laukums no putna lidojuma – stratēģisks skatījums uz jūsu biznesu;
Kur ir izaugsmes potenciāls – uz kā rēķina variet palielināt ienākumus;
Kāda būs jūsu stratēģija – kā ar esošajiem resursiem sasniegsiet savu stratēģisko mērķi;
Kā jūs (un jūsu komanda) zināsiet, ka virzāties pareizajā tempā un īstajā virzienā – kritiskie mērījumi;
Kādu komandas salikumu jums vajag, lai realizētu savu stratēģiju.

Apmācību programma

Lielāko daļu mācību procesa laika dalībnieki velta praktiskam darbam pie sava uzņēmuma attīstības iespējām.

Lai sagatavotos programmai un tuvāk iepazītos ar darba procesu tajā, rekomendējam apmeklēt semināru  “Uzņēmēja ceļš uz savu pirmo miljonu”.

Reģistrēties semināram

Kādēļ pieteikties

Galvenais indikators tam, ka šis ir īstais laiks pieteikties dalībai “Pirmajā miljonā”, ir uzņēmēja iekšējā sajūta, ka turpināt strādāt kā līdz šim vairs nevar. Ir pienācis laiks kaut ko mainīt.

Programma veidota tā, lai palīdzētu uzņēmuma vadītājam sakārtot domas un, sistemātiski izanalizējot iespējamos tālākās attīstības ceļus, izvēlēties sev piemērotāko. Tā kā vienā grupā ir apvienoti pieredzējuši savstarpēji nekonkurējošu uzņēmumu vadītāji, tad dalībnieks saņem ne tikai pasniedzēja, bet arī citu dalībnieku atbalstu un idejas sava biznesa attīstībai.

Uzņēmēji, kuri uzsākot dalību programmā ir jutušies iestrēguši vai nav redzējuši izeju no situācijas, visbiežāk jau pēc dažām nodarbībām ir enerģijas un apņēmības pilni jauna izaugsmes cikla sākšanai.

Nereti, uzsākot mācības programmā, dalībnieku biznesā it kā pašas no sevis sāk notikt pozitīvas pārmaiņas. Vieniem sāk pieteikties tik daudz klientu, ka rodas grūtības tos visus vienlaicīgi apkalpot; citiem atrodas partneri, kas piedāvā piekļuvi tajā brīdī visnepieciešamākajiem resursiem.

Tas nav nejauši. Uzsākot dalību programmā, uzņēmuma vadītājs beidzot ir sācis strādāt pie sava biznesa attīstības, nevis iztērējis visu savu enerģiju, skrienot ikdienas darbu “vāveres ritenī”.

Šeit arī daži programmas dalībnieku video stāsti:

Programmas dalībnieki

Šeit atradīsiet vēl dažus “Pirmā miljona” dalībniekus (lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, klikšķiniet uz uzņēmuma nosaukuma):

BSMS – viena no pieredzējušākajām trade mārketinga aģentūrām Latvijā. Palīdz ražotājiem un izplatītājiem izcelties uz konkurentu fona lielveikalu plauktos.

ElProd – strauji augošs arhivēšanas un kancelejas preču ražotājs no Liepājas, kas gandrīz visu produkciju eksportē uz Skandināvijas un rietumeiropas valstīm.

AgTech – strauji augošs lauksaimniecības tehnikas un precīzās lauksaimniecības tehnoloģiju uzņēmums no Jelgavas. Palīdz zemniekiem Latvijā un Lietuvā iegūt arvien lielākas ražas.

LSH – viens no retajiem Latvijas loģistikas uzņēmumiem, kas izcīnijis tiesības transportēt NATO kravas pa visu pasauli. Palīdz arī Latvijas eksportētājiem nogādāt ražojumus to pircējiem visās pasaules malās.

Files.fm jeb tautā pazīstami kā “failiem.lv” – Latvijas failu pārneses gigants. Uzņēmums, kas palīdz iedzīvotājiem un organizācijām apmainīties ar apjomīgiem failiem.

Latvijas meliorācija – meliorācijas un hidrobūvju uzņēmums no Daugmales. Palīdz zemniekiem tikt pie sausākiem tīrumiem un pašvaldībām – pie skaistākām ainavām un drošākiem ceļiem.

Francorp Baltic – pirmais un lielākais franšīzes konsultāciju uzņēmums Latvijā. Palīdz mūsu ražotājiem ieiet eksporta tirgos.

Smart Design and Architecture –  projektēšanas, celtniecības un nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmumu grupa. Sniedz klientiem vienas pieturas servisu nekustamā īpašuma attīstīšanā un apsaimniekošanā.

AB Galdnieks – strauji augošs galdniecības un mēbeļu ražošanas uzņēmums no Liepājas, kas spēj izgatavot ugunsdrošas durvis vēsturiskiem arhitektūras pieminekļiem un saražot augstajām Skandināvu prasībām atbilstošas mēbeles.

VRK Travel – viens no Latvijas ambiciozākajiem tūroperatoriem. Palīdzējis neskaitāmiem valsts iedzīvotājiem apceļot visdažādākās pasaules valstis.

Dr. Vasaraudzes Privātklīnika – brīnišķīga klīnika, kas palīdz Latvijas māmiņām tikt pie veseliem bērniņiem.

Yes We Can – talantīgu meistaru uzņēmums, kas palīdz realizēt pat visneiedomājamākās dizaineru un mākslinieku idejas skatuvēs, studijas noformējumos, veikalu iekārtojumos vai izstāžu stendos.

Saldus maiznieks – sirsnīgu un talantīgu maizniekmeistaru ģimenes uzņēmums Saldū, kas ar saviem gardajiem produktiem apgādā visu Kurzemi un pat daļu no Zemgales un Rīgas.

Baltic Napkins – strauji augošs salvešu, galda piederumu un citu reprezentācijas priekšmetu apdrukas uzņēmums no Bauskas.

Filtri – Latvijas rūpniecisko filtru ražotājs, kas gādā par to, lai mācību, darba, atpūtas un iepirkšanās telpās mums vienmēr būtu tīrs gaiss.

Perfekt Būve – ģimenes būvniecības un rekonstrukcijas uzņēmums no Ogres ar ārkārtīgi atbildīgu attieksmi pret darba kvalitāti un tam sekojošu augstu klientu lojalitāti.

Baltic Oil Management – vienīgais naftas ieguves uzņēmums Latvijā.

Arkbauer Group – datorprogrammu un IT risinājumu pēc individuāla pasūtījuma izstrādes uzņēmums, kas patiesi iedziļinās klienta biznesa vajadzībās un rada efektīvus risinājumus.

Assistentis – IT platformu un risinājumu izstrādes uzņēmums, kas specializējas veselības aprūpes sistēmas darba efektivitātes uzlabošanā.

Lubeco – lielākais un efektīvākais zemeņu ražotājs Latvijā. Vasarā apgādā visu valsti ar šeit audzētām svaigām un gardām zemenēm, bet ziemā – ar sukādēm un sulām.

Lienes Vilnītes Izdevniecība –  žurnāla “Pie galda” izdevējs, daudzu TV raidījumu ražotājs un radošu reklāmas un mārketinga projektu reaizētājs. Profesionālis ar lielo burtu.

Latstab – ambiciozs un strauji augošs metāla apgaismes stabu un dažādu mastu ražotājs no Rēzeknes, kas gandrīz visu savu produkciju eksportē gan uz Rietumeiropas valstīm, gan Āfrikas valstīm, gan Austrumeiropas valstīm.

Kā pieteikties

Uzņemšana “Pirmajā miljonā” notiek trīs reizes gadā: februārī, aprīlī, un decembrī.

Pieteikties dalībai programmā jūs variet jebkurā laikā. Jo savlaicīgāk pieteiksieties, jo lielāka iespēja, ka tiksiet uzņemts tuvākajā programmā.

Tuvākā uzņemšana notiks 2018.gada 11.decembrī.

Programma ilgst 3,5 mēnešus un visu šo laiku prasa aktīvu dalībnieka darbu pie sava biznesa attīstības plāna. Grupas darbs klātienē notiek reizi divās nedēļās pusi dienas ilgās apmācību un plānošanas sesijās. Tomēr pilnvērtīgai dalībai programmā būs nepieciešamas vismaz 4 stundas jūsu laika katru nedēļu, veicot arī mājas darbus. Tas var izklausīties maz, tomēr pieredze rāda, ka tam nepieciešama nopietna motivācija un pašdisciplīna.

Maksa par dalību programmā ir 390 €/ mēnesī + PVN, vai 1170 € + PVN, veicot apmaksu uzreiz par visu programmu.

Iepazīties tuvāk ar darbu programmā varēsiet seminārā “Uzņēmēja ceļš uz savu pirmo miljonu” šī gada 1.novembrī.

Semināra programma

Pieteikties dalībai programmā

Jūsu Vārds un Uzvārds:

Uzņēmums:

Tālrunis:

E-pasta adrese:

Vēlos pieteikties: