+

“Pirmais miljons” ievadseminārs

Savs bizness ir lielisks veids, kā nodrošināt labklājību sev un cilvēkiem sev līdzās. Tomēr reizēm tas var šķist kā smaga nasta.

Bieži vien tas ir jautājums – kā to attīstīt, lai tas kļūst par pietiekami lielu un stabilu uzņēmumu, kā lai nopelna savu pirmo miljonu.

Ja jūs esat uzņēmējs, jums parasti ir pilna galva ar idejām kā to paveikt. Bet kā lai zina, kuras strādās un kuras nē? Reizēm tik ļoti pietrūkst tieši skats no malas, kvalificēts profesionāļa viedoklis.

„Pirmais miljons“ ir biznesa attīstības plānošanas un mācību programma uzņēmējiem, kuri nonākuši krustcelēs un jūt, ka tālākai uzņēmuma attīstībai nepieciešams svaigs skatījums.

 

Pirmais miljons ievadseminārā Jūs:

  • Uzzināsiet, kādēļ bizness nonāk “iestrēguma” situācijās
  • Noskaidrosiet, caur kādiem attīstības posmiem jāiziet Jūsu uzņēmumam, lai tas kļūtu par (lielu un) stabilu biznesu
  • Iepazīsieties ar reālu Latvijas uzņēmumu piemēriem ceļā uz savu pirmo miljonu
  • Uzzināsiet vairāk par to, kā notiek darbs programmā “Pirmais miljons”

 

Seminārs notiks šī gada 28. februārī viesnīcā “Metropole” no pulksten 10:00 līdz 12:30.

Programma:

9:45 – 10:00           Reģistrācija semināram

10:00 – 10:15         Kādēļ uzņēmumi iestrēgst un kā ar to tikt galā

10:15 – 10:45         Caur kādiem attīstības posmiem jāiziet jūsu uzņēmumam,
lai tas kļūtu par stabilu biznesu

10:45 – 11:15          Kā jūsu uzņēmēja gēns ietekmē jūsu lēmumus un biznesu

11:15 – 11:30          Kafijas pauze

11:30 – 11:45          Jūsu uzņēmēja gēnam piemērotākās biznesa stratēģijas

11:45 – 12:15          Daži veidi, kā gudri izmantot savu uzņēmēja gēnu biznesa
audzēšanai un nostabilizēšanai (Latvijas uzņēmēju piemēri)

12:15 – 12:30         Jautājumi un ieskats kā notiek darbs programmā “Pirmais miljons”

 

Dalības maksa 25 EUR, t.sk. PVN

Semināru vadīs Jānis Skrūzkalns

 

Academia Baltic vadītājs. Uzņēmēja gēns BOSI uzņēmumu vadības un biznesa akselerācijas metodoloģijas ieviesējs. Viens no vadošajiem pētījumu un biznesa attīstības ekspertiem Latvijā.

 

 

 

 

 Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas ir pasniedzēji – vai pasniedzēji paši ir bijuši biznesā un tikuši līdz miljonam?

Jānis Skrūzkalns ir uzņēmējs ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Savu iepriekšējo uzņēmumu, ko Jānis veidoja kopā ar dzīves biedri, viņi “no nulles” uzbūvēja par Latvijas lielāko pētījumu kompāniju. Kad visas uzņēmuma kapitāldaļas tika pārdotas pasaules 4. lielākajai pētijumu korporācijai GfK, tas aktīvi strādāja visās 3 Baltijas valstīs un tā gada apgrozījums pārsniedza 5 miljoni EUR, un peļņa 700 000 EUR.

Vai tas ir kāds joks – vai tas nav kāds triks?

Tāpat kā citās dzīves jomās, arī naudas pelnīšanā nav vienas receptes, kas vienādi labi derētu visiem. Tomēr ir zināmas likumsakarības, kuras apgūstot, jūs varat ievērojami saīsināt savu ceļu uz stabilu biznesu, un tiem, kas grib – savu ceļu līdz miljonam un tālāk.

Vai arī es varu tikt līdz miljonam?

Latvijas vēsturē nav bijis laiku, kad tas ir izdarāms vieglāk kā tagad. Šobrīd mums ir pieejams gandrīz jebkurš pasaules tirgus. Mums ir salīdzinoši viegli pieejami finanšu, tehnoloģiskie un cilvēkresursi praktiski jebkurā pasaules malā. Mūsu pieredze darbā ar ļoti daudziem uzņēmējiem apliecina sen zināmo – ja tiksim galā ar robežām savā prātā, tiksim galā arī ar visu pārējo.

Vai šeit tiešām strādās pie mana biznesa?

Programmā darbs tiek organizēts tik mazās grupās, lai gan pasniedzējs, gan grupas biedri (arī uzņēmēji ar pieredzi) varētu sniegt idejas un padomu katram apmācību dalībniekam. Pie kam, parasti grupās ir cilvēki ar atšķirīgiem uzņēmēja gēniem, tādēļ viņu devums ir īpaši vērtīgs.

Mans bizness ir ļoti specifiskā nozarē – vai arī man tas derēs?

Bizness ir bizness – katrā biznesā ir klienti, ir darbinieki, ir īpašnieki. Pēc dalības programmā jūs būsiet pārsteigts pamanot, cik daudz līdzību ir starp jums (jūsu biznesu) un pārējiem grupas dalībniekiem. Un atskārtīsiet cik daudz jūs varat mācīties no viņu pieredzes un pieejas, nemaz jau nerunājot par zināšanām, kuras gūsiet no mācību programmas satura apguves.

“Pirmais miljons” ir praktisku apmācību programma, kuras gaitā līdzās mācībām jūs izstrādāsiet klientu piesaistes un biznesa attīstības plānu savam biznesam.Programma atsvaidzina jūsu skatu uz savu biznesu, padziļina biznesa attīstības prasmes un dod ierosmi uzņēmuma pārejai uz nākamo izaugsmes pakāpi.Vairāk informācijas par programmu “Pirmais miljons” atradīsiet, spiežot uz šīs saites. 

Reģistrēties semināram