+

Lai bizness augtu, ir jāaug uzņēmējam

Reizēm mūs piemeklē sajūta, ka nezinam, kā. Kā lai tiek pie stabilitātes biznesā, vai gluži pretēji – kā lai panāk izaugsmi. Kā lai notur labākos darbiniekus vai, kā lai tiek galā ar cenu spiedienu? Kā lai izraujas no apburtā loka?

Šie un līdzīgi jautājumi mums signalizē, ka ir laiks atsvaidzināt jūsu skatu uz savu biznesu, padziļināt biznesa attīstības prasmes un saņemt ierosmi uzņēmuma pārejai uz nākamo attīstības pakāpi.

Viens no risinājumiem ir uzņēmēju attīstības programma “Academia akselerātors”. Tā ir biznesa akselerācijas un izaugsmes programma uzņēmējiem, kuru biznesam jau ir trīs un vairāk gadu.

Šī ir praktisku apmācību programma, kuras gaitā līdzās mācībām jūs izstrādāsiet klientu piesaistes un biznesa attīstības plānu savam biznesam.

10.martā 9:30 Swedbank centrālajā ēkā Academia rīko praktisku ievadsemināru „Kā gudri attīstīt savu biznesu“. Tajā gūsiet praktisku priekšstatu par to, kā noritēs darbs programmā un palūkosieties uz savu biznesu no “putna lidojuma”. Dalība seminārā ir bez maksas.

Lai uzzinātu vairāk par programmu “Academia akselerātors” un pieteiktu savu dalību, sekojiet šai saitei.
Lai piereģistrētos dalībai ievadseminārā, ejiet uz www.businessnetwork.lv