Jānis Skrūzkalns

Uzņēmuma vadītājs

Jānis ir arī Academia Baltic pamatlicējs un karognesējs. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013.gadā, kad Academia atveda uz Latviju uzņēmēja gēna BOSI metodoloģiju, Jānis ar to ir iepazīstinājis neskaitāmu semināru un konferenču dalībniekus visā Latvijā.

Ikdienā bez uzņēmuma vadīšanas un popularizēšanas, Jānis arī veido mācību programmas un vada apmācības vadības un biznesa attīstības jomās.

Ligita Tetere

Administrācijas un procesu vadītāja

Ligitas LEAN SIX SIGMA Melnās jostas kvalifikācija lieti noder optimizējot uzņēmuma procesus un kontrolēti virzot tā attīstību.

Izmantojot savu ilggadējo pieredzi finanšu, procesu un uzņēmumu vadībā, Ligita palīdz arī uzņēmuma klientiem pilnveidot finanšu vadības un procesu efektivizācijas jautājumus.

Agnese Kivkucāne

Izpētes un mārketinga vadītāja

Ja lasat šo lapu, ļoti iespējams, ka tas ir tieši Agneses nopelns. Agnese ir meistars cilvēka vajadzību izprašanā un tām atbilstoša risinājuma radīšanā.

Viņa palīdz gan mums, gan mūsu klientiem saskatīt neizmantotas iespējas un radīt tām inovatīvus, citur neredzētus risinājumus. Tādus, ko klienti pamana un ar labu vārdu atceras vēl pēc daudziem gadiem.

Artūrs Pērkons

Apmācību vadītājs

Ja apmeklēsiet kādu no mūsu apmācību programmām, iespējams tieši pateicoties Artūram jums būs sajūta, ka šeit viss ir pārdomāts līdz pat vissīkākajai detaļai.

Artūrs ir mūsu stabilais pamats un drošais mūris – cilvēks, kurš visu dara pamatīgi un līdz galam. Tādēļ nebrīnieties, ja apmācību novērtējuma kartiņu izvēlē jūsu roka pati stiepsies pēc šīs kartiņas 🙂

Juris Zauers

Biznesa attīstības vadītājs

Jura talants ir biznesa iespēju saskatīšana un kopīgas valodas atrašana. Tādēļ viņš mūsu uzņēmumā pārrauga tieši šīs jomas.

Jura saskarsmes un prāta atvērtības talants tiek likts lietā arī darbā ar klientiem, palīdzot atrast izejas no situācijām, kuras citiem šķiet neatrisināmas.