Pirmais miljons

 

Programma pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri jūtas iestrēguši vai nonākuši krustcelēs.

 

Programmā “Pirmais miljons” līdzās mācībām jūs izstrādāsiet klientu piesaistes un biznesa attīstības plānu savam uzņēmumam.

 

Programma atsvaidzinās jūsu skatu uz savu biznesu, padziļinās biznesa attīstības prasmes un dos ierosmi uzņēmuma pārejai uz nākamo izaugsmes pakāpi.

 

 

Programmā apgūsiet

 • Ko darīsiet, lai maksātspējīgie potenciālie klienti paši jūs uzmeklē;
 • Kur un kā jūs tiekat pie klientiem – kur visizdevīgāk meklēt klientus;
 • Kad un kā jums jāuzrunā klients, lai viņš būtu pateicīgs par iespēju nopirkt;
 • Kā jāsakārto pārdošana, lai jūs varat strādāt ar prieku un peļņu, nevis …;
 • Kā pasniegsiet savu uzņēmumu, zīmolu, lai klienti lepotos ar jums – kā pozicionēsiet sevi;
 • Kā uzlabot savu lēmumu kvalitāti – kas ietekmē jūsu lēmumus biznesā un kā to vadīt;
 • Ko jūs vēlaties no sava biznesa – kas ir jūsu patiesais stratēģiskais mērķis;
 • Kāds ir spēles laukums no putna lidojuma – stratēģisks skatījums uz jūsu biznesu;
 • Kur ir izaugsmes potenciāls – uz kā rēķina variet palielināt ienākumus;
 • Kāda būs jūsu stratēģija – kā ar esošajiem resursiem sasniegsiet savu stratēģisko mērķi;
 • Kā jūs (un jūsu komanda) zināsiet, ka virzāties pareizajā tempā un īstajā virzienā – kritiskie mērījumi;
 • Kādu komandas salikumu jums vajag, lai realizētu savu stratēģiju.

 

Mācību programma

 

Mācības programmā notiek klātienē, Rīgā. Vienā apmācību grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 6 dalībnieki. Tas nodrošina iespēju pievērst nepieciešamo uzmanību katra dalībnieka biznesam.

 

Darbs klātienē notiek divas reizes mēnesī. Viena klātienes mācību sesija ilgst trīs līdz četras stundas. Papildus darbam klātienē, starp sesijām nepieciešams izpildīt arī mājas darbus.

 

Mācību process organizēts tā, lai tā rezultātā katrs dalībnieks ir izstrādājis sava uzņēmuma attīstības plānu un ieguvis skaidru redzējumu par to, kā viņš šo plānu realizēs.

 

Mācību programma:

 

I. Sesija: Stratēģiskā mērķa nospraušana un uzņēmuma esošo resursu analīze

II. Sesija: Tirgus un attīstības iespēju analīze

III. Sesija: Uzņēmuma attīstības stratēģijas izveide

IV. Sesija: Klientu piesaistes procesa izveide

V. Sesija: Pārdošanas plāna sastādīšana

VI. Sesija: Komunikācijas aktivitāšu plāna izveide

VII. Sesija: Komandas attīstības plāna sagatavošana

VIII. Sesija: Uzņēmuma izaugsmes vadīšanas mērījumu sistēma

IX. Sesija: Uzņēmuma attīstības plāns

 

Ar detalizētāku mācību programmas saturu dalībniekiem ir iespēja iepazīstināties ievadseminārā vai individuālajā dalībnieku atlases konsultācijā.

 

Lielāko daļu mācību procesa laika dalībnieki velta praktiskam darbam pie sava uzņēmuma attīstības iespējām.

 

Kādēļ pieteikties

 

Galvenais indikators tam, ka šis ir īstais laiks pieteikties dalībai “Pirmajā miljonā”, ir uzņēmēja iekšējā sajūta, ka turpināt strādāt kā līdz šim vairs nevar. Ir pienācis laiks kaut ko mainīt.

 

Programma veidota tā, lai palīdzētu uzņēmuma vadītājam sakārtot domas un, sistemātiski izanalizējot iespējamos tālākās attīstības ceļus, izvēlēties sev piemērotāko. Tā kā vienā grupā ir apvienoti pieredzējuši savstarpēji nekonkurējošu uzņēmumu vadītāji, tad dalībnieks saņem ne tikai pasniedzēja, bet arī citu dalībnieku atbalstu un idejas sava biznesa attīstībai.

 

Uzņēmēji, kuri uzsākot dalību programmā ir jutušies iestrēguši vai nav redzējuši izeju no situācijas, visbiežāk jau pēc dažām nodarbībām ir enerģijas un apņēmības pilni jauna izaugsmes cikla sākšanai.

 

Nereti, uzsākot mācības programmā, dalībnieku biznesā it kā pašas no sevis sāk notikt pozitīvas pārmaiņas. Vieniem sāk pieteikties tik daudz klientu, ka rodas grūtības tos visus vienlaicīgi apkalpot; citiem atrodas partneri, kas piedāvā piekļuvi tajā brīdī visnepieciešamākajiem resursiem.

 

Tas nav nejauši. Uzsākot dalību programmā, uzņēmuma vadītājs beidzot ir sācis strādāt pie sava biznesa attīstības, nevis iztērējis visu savu enerģiju, skrienot ikdienas darbu “vāveres ritenī”.

 

Šeit arī daži programmas dalībnieku video stāsti:

 


 

 

 

Programmas dalībnieki

Šeit atradīsiet vēl dažus “Pirmā miljona” dalībniekus (lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, klikšķiniet uz uzņēmuma nosaukuma):

 

BSMS – viena no pieredzējušākajām trade mārketinga aģentūrām Latvijā. Palīdz ražotājiem un izplatītājiem izcelties uz konkurentu fona lielveikalu plauktos.

 

ElProd – strauji augošs arhivēšanas un kancelejas preču ražotājs no Liepājas, kas gandrīz visu produkciju eksportē uz Skandināvijas un rietumeiropas valstīm.

 

AgTech – strauji augošs lauksaimniecības tehnikas un precīzās lauksaimniecības tehnoloģiju uzņēmums no Jelgavas. Palīdz zemniekiem Latvijā un Lietuvā iegūt arvien lielākas ražas.

 

LSH – viens no retajiem Latvijas loģistikas uzņēmumiem, kas izcīnijis tiesības transportēt NATO kravas pa visu pasauli. Palīdz arī Latvijas eksportētājiem nogādāt ražojumus to pircējiem visās pasaules malās.

 

Files.fm jeb tautā pazīstami kā “failiem.lv” – Latvijas failu pārneses gigants. Uzņēmums, kas palīdz iedzīvotājiem un organizācijām apmainīties ar apjomīgiem failiem.

 

Latvijas meliorācija – meliorācijas un hidrobūvju uzņēmums no Daugmales. Palīdz zemniekiem tikt pie sausākiem tīrumiem un pašvaldībām – pie skaistākām ainavām un drošākiem ceļiem.

 

Francorp Baltic – pirmais un lielākais franšīzes konsultāciju uzņēmums Latvijā. Palīdz mūsu ražotājiem ieiet eksporta tirgos.

 

Smart Design and Architecture –  projektēšanas, celtniecības un nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmumu grupa. Sniedz klientiem vienas pieturas servisu nekustamā īpašuma attīstīšanā un apsaimniekošanā.

 

AB Galdnieks – strauji augošs galdniecības un mēbeļu ražošanas uzņēmums no Liepājas, kas spēj izgatavot ugunsdrošas durvis vēsturiskiem arhitektūras pieminekļiem un saražot augstajām Skandināvu prasībām atbilstošas mēbeles.

 

VRK Travel – viens no Latvijas ambiciozākajiem tūroperatoriem. Palīdzējis neskaitāmiem valsts iedzīvotājiem apceļot visdažādākās pasaules valstis.

 

Dr. Vasaraudzes Privātklīnika – brīnišķīga klīnika, kas palīdz Latvijas māmiņām tikt pie veseliem bērniņiem.

 

Yes We Can – talantīgu meistaru uzņēmums, kas palīdz realizēt pat visneiedomājamākās dizaineru un mākslinieku idejas skatuvēs, studijas noformējumos, veikalu iekārtojumos vai izstāžu stendos.

 

Saldus maiznieks – sirsnīgu un talantīgu maizniekmeistaru ģimenes uzņēmums Saldū, kas ar saviem gardajiem produktiem apgādā visu Kurzemi un pat daļu no Zemgales un Rīgas.

 

Baltic Napkins – strauji augošs salvešu, galda piederumu un citu reprezentācijas priekšmetu apdrukas uzņēmums no Bauskas.

 

Filtri – Latvijas rūpniecisko filtru ražotājs, kas gādā par to, lai mācību, darba, atpūtas un iepirkšanās telpās mums vienmēr būtu tīrs gaiss.

 

Perfekt Būve – ģimenes būvniecības un rekonstrukcijas uzņēmums no Ogres ar ārkārtīgi atbildīgu attieksmi pret darba kvalitāti un tam sekojošu augstu klientu lojalitāti.

 

Baltic Oil Management – vienīgais naftas ieguves uzņēmums Latvijā.

 

Arkbauer Group – datorprogrammu un IT risinājumu pēc individuāla pasūtījuma izstrādes uzņēmums, kas patiesi iedziļinās klienta biznesa vajadzībās un rada efektīvus risinājumus.

 

Assistentis – IT platformu un risinājumu izstrādes uzņēmums, kas specializējas veselības aprūpes sistēmas darba efektivitātes uzlabošanā.

 

Lubeco – lielākais un efektīvākais zemeņu ražotājs Latvijā. Vasarā apgādā visu valsti ar šeit audzētām svaigām un gardām zemenēm, bet ziemā – ar sukādēm un sulām.

 

Lienes Vilnītes Izdevniecība –  žurnāla “Pie galda” izdevējs, daudzu TV raidījumu ražotājs un radošu reklāmas un mārketinga projektu reaizētājs. Profesionālis ar lielo burtu.

 

Latstab – ambiciozs un strauji augošs metāla apgaismes stabu un dažādu mastu ražotājs no Rēzeknes, kas gandrīz visu savu produkciju eksportē gan uz Rietumeiropas valstīm, gan Āfrikas valstīm, gan Austrumeiropas valstīm.

 

Kā pieteikties

 

Uzņemšana “Pirmajā miljonā” notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī.

 

Pieteikties dalībai programmā jūs variet jebkurā laikā. Jo savlaicīgāk pieteiksieties, jo lielāka iespēja, ka tiksiet uzņemts tuvākajā programmā.

 

Tuvākā uzņemšana notiks 2017.gada 15.novembrī.

 

Programma ilgst 4,5 mēnešus un visu šo laiku prasa aktīvu dalībnieka darbu gan strādājot klātienes sesijās, gan pildot mājas darbus. Pilnvērtīgai dalībai programmā būs nepieciešamas vismaz 4 stundas jūsu laika katru nedēļu. Tas var izklausīties maz, tomēr pieredze rāda, ka tam nepieciešama nopietna motivācija un pašdisciplīna.

 

Iepazīties tuvāk ar darbu programmā varēsiet iepazīšanās seminārā šī gada 2.novembrī. Uzzināt vairāk par ievadsemināru variet šeit.

 

Mēneša maksa par dalību programmā ir noteikta minimālās algas apmērā. 2017.gadā tas ir 380 € / mēnesī + PVN. Programmas ilgums ir četri ar pusi mēneši.

 

Individuālā iepazīšanās konsultācija ir bez maksas. Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu aizpildiet zemāk doto formu vai rakstiet uz e-pasta adresi: janis.skruzkalns@academia.lv

 

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālruņa numurs

Jūsu ziņa